Dobitnici

Svaki dan je prilika za novo osvajanje neodoljivih Kinderino plišanih igračaka koje će razveseliti najmlađe ili Kinder Surprise društvene igre u kojoj će uživati cijela obitelj!

Registrirajte se, svaki dan osvojite vrijedne nagrade i saznajte jeste li među sretnim dobitnicima.

Imena dobitnika objavljuju se svaki dan za prethodni dan do 12:00 sati.

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Nataša Vranješ, 21300 Makarska
  2.  Jelena Kajić, 21315 Dugi Rat
  3. Julijana Hrgarek, 42220 Novi Marof
  4. Tamara Pečurica, 52470 Umag
  5. Ivana Gabelić, 21000 Split
  6. Tatjana Pejković, 31220 Višnjevac
  7. Ljubica Franc, 43240 Čazma
  8. Slavica Bek, 31431 Čepin
  9. Renata Ćurić, 43000 Bjelovar
  10. Bosiljka Lovrić, 31400 Đakovo
  11. Vladimir Kotvaš, 52446  Nova Vas, Kukci
  12. Andreja Srednoselec, 42244 Klenovnik
  13. Anita Smažil, 51000 Rijeka
  14. Nikolina Špejar, 33520 Bakić
  15. Tijana Matas, 1000 Zagreb
  16. Tihana Grozdek, 31214 Laslovo
  17. Stella Cvitak, 47000 Karlovac
  18. Sanja Vučetić, 21000 Split
  19. Ida Franjević, 44000 Sisak
  20. Klaudija Rušitović, 31000 Osijek
  21. Karolina Petković, Batrina, 35410 Nova Kapela
  22. Borna Ruganec, 48260 Križevci
  23. Marko Bilan, 22242 Jezera
  24. Lea Pintarić, 10290 Zaprešić
  25. Marina Jularić, 10410 Velika Gorica
  26. Sanja Grabar, Vukojevci, 31500 Našice
  27. Marina Šišević, 20000 Dubrovnik
  28. Bojana Novoselec, 42000 Varaždin
  29. Tihana Perković, 10370 Dugo Selo
  30. Gordana Peica, 31531 Viljevo
  31. Marina Ćuruvija, 44250 Petrinja
  32. Verica Tonković, 31431 Čepin
  33. Anamaria Trampuš, 10380 Sveti Ivan Zelina
  34. Marina Jurlina, 48000 Koprivnica
  35. Ana Škreb, 49282 Konjščina
  36. Tonka Smoljanović, 21000 Split
  37. Marica Smukavić, 47000 Karlovac
  38. Marina Preteni, 21000 Split
  39. Ljiljana Josipović, 48350 Đurđevac
  40. Monika Tomašević, 34543 Poljana
 
Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:
 
  1. Petra Barbarić, 10000 Zagreb
  2. Stanka Banovac, 32100 Vinkovci
  3. Sanela Knežević, 33000 Virovitica
  4. Petra Bosiljevac, 10000 Zagreb
  5. Željka Both Matulina, 33515 Orahovica
  6. Dino Leder, 52203 Medulin
  7. Željko Babić,  32276 Babina Greda
  8. Katarina Katavić,  31500 Zoljan
  9. Tomica Zadravec, 42000 Varaždin
  10. Rudika Vidaković, 31000 Osijek
  11. Elma Omerović, 23234 Vir
  12. Maja Prlić, 21000 Split
  13. Braco Bonić-Babić, 10000 Zagreb
  14. Mirjana Lucis, 51557 Cres
  15. Dijana Čačić Komadina,  51550 Mali Lošinj
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
 
  1. Branka Kulaš, 22000 Šibenik

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

1. Nenad Pokos, Zagreb

2. Azra Jenjic, Split

3. Mirjana Plećaš, Orahovica

4. Ana Šušak, Split

5. Iva Beaković Despot, 51 000 Rijeka

6. Nadija Starčić, Pazin

7. David Antolovicć, 31 227 Harkanovci

8. Maja Mokrović, Kraj Gornji

9. Marina Antolović, Labin

10. Zlatko Kukec, Zagreb-Novi Zagreb

11. Marijana Romić, Veliko Polje, Zagreb

12. Olivera Pinter , Osijek

13. Nevenka Zekić, Primorski dolac

14. Ania Kramarić, Kutina

15. Danica Požgaj, Čakovec

16. Marija Gega, Vinkovci

17. Romina Ban, Bedekovčina

18. Nela Božić, Čakovec

19. Ivana Kos, Sveti Križ Začretje

20. Zeljko Babic, Babina Greda

21. Dajana Karaica, Osijek

22. Josipa Žulj Kordić, Retkovci

23. Sanja Galiot, Knin

24. Nada Petak, Vrbovec

25. Maja Špiranović, Osijek

26. Iva Kasapovic, Cavle

27. Suzana Žeravica Milković, 33 000 Virovitica

28. Ljiljana Oroz, Darda

29. Nikolina Mesarov, Sesvetski Kraljevec

30. Ljubica Muretić , Sisak 44 000

31. Martina Lazar, Zagreb

32. Marija Radočaj , 31 000 Osijek

33. Mirjana Sakač, Valpovo

34. Gorana Vrdoljak, Zagreb

35. Domagoj Lazić, Zagreb-Susedgrad

36. Mateja Peharec, Opcina Luka

37. Mateja Flis, Klenovnik

38. Ivan Štubelj, Križevci

39. Nikolina Tomaš, Zagreb

40. Željka Ivanović, Zadar

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

1. Marica Špehar, Cerić-Nuštar

2. Sandra Grgurić, Split

3. Marija Buterin, Rijeka

4. Andrea Gelo, 10 020 Zagreb

5. Brigita Volf Mlinarić, Korija

6. Tamara Franjević, Medulin

7. Mario Mlakic, Đakovo

8. Tihana Matika, Baderna

9. Edita Ezer. Čepinski Martinci

10. Branka Turinski, Višnjevac

11. Petra Bartol, Zagreb

12. Ena Moslavac, Virovitica

13. Dubravka Rubic, 21 317 Lokva rogoznica

14. Anita Tari, Sveti Ivan Zelina

15. Ljiljana Turkovic, Karlovac


Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

1. Dragica Čengić, Brdovec

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

1. Sandra Čabai, 31 000 Osijek

2. Lana Gugić, Jalkovec

3. Marko Benković, Zagreb

4. Marija Škara, Zadar

5. Martina Smetko, Marija Bistrica

6. Melita Boltužić, Zadar

7. Perica Raucher, Osijek

8. Kristina Sučić de Madach, Sveta Nedelja

9. Kristina Logarušić, Zagreb

10. Ljiljana Barišić, Donja Lomnica

11. Ivana Anić Tončić, Zagreb

12. Andrea Ursić, Brela

13. Manuela Makarov, Lučko

14. Ksenija Kancelak, Koprivnica

15. Danijela Sušanj, Rijeka

16. Elena Mešanović, Čavle

17. Igor Stancin, Hrženica

18. Asja Kirincic , Rijeka

19. Adela Sočev, Koprivnica

20. Sara Laco, Ivankovo

21. Daniela Baranić, Vrhovljan

22. Nensi Iazaneo, Postira

23. Petra Blagec, Stubičke Toplice

24. Jelena Penić, Sinj

25. Ana Gašić, Zadar

26. Mirjana Jureša Krapinske Toplice

27. Josipa Pavlić, Dugi Rat

28. Danica Rušnov, Zagreb

29. Ines Zeljko, Varaždin

30. Antonia Švorinić, Zadar

31. Tanja Čagalj, Kučiće

32. Sandra Kušenić, Našice

33. Ivana Špišić, Rijeka

34. Lara Pintarić, Zaprešić

35. Martina Baša, Zagreb

36. Mateja Flis, Klenovnik

37. Dinka Katarina, Nova Gradiška

38. Antonia Gerić, Zagreb

39. Jasmina Bonta, Drnje 48 322

40. Igor Sikac, Sveta Nedelja

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

1. Ingrid Kajgan, Fužine

2. Mateja Lozancic, Dugo Selo

3.Ivana Ajduković Prepušt, Fažana

4.Marko Markulin, Lukavec

5. Sandra Kocijan, Nedelišće

6. Marica Špehar, Cerić-Nuštar

7. Tea Jureša, Krapinske Toplice

8. Mirjana Jureša, Krapinske Toplice

9. Marija Milic, Slavonski Brod

10. Mateja Peharec, Opcina Luka

11. Dragana Mikić, Rijeka

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:

1. Anamarija Kopf, Vukovar

 

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Anđela Milić, 51557 Cres
  2. Josip Komadna 51550 Mali Lošinj
  3. Jagoda Kekić, 10000 Zagreb
  4. Slavica Grgić, 51211 Matulji
  5. Katarina Pritišanac, 31511 Bokšić
  6. Andrea Zovko, 21210 Solin
  7. Dijana Štoos Globlek, 53244 Lovinac
  8. Roberta Radić, 51280 Rab
  9. Ida Štefanec, Ludbreg
  10. Nina Čirjak, 51227 Kukuljanovo
  11. Marija Lončarić,  51266 Selce
  12. Matea Antunović,  21300 Makarska
  13. Danka Kaljević, 31551 Belišće
  14. Marina Frančić, 10310 Ivanic Grad
  15. Tea Salopek, 10373 Ivanja Reka
  16. Renata Črnko, 10417 Buševec
  17. Alojz Kovačić, 10410 Velika Gorica
  18. Slavica Luburić, 10000 Zagreb
  19. Martina Gačić, 10000 Zagreb
  20. Ana-Marija Maksić,  48214 Sveti Ivan Žabno
  21. Anita Ramić, 10290 Zaprešić
  22. Marija Milić, 35000 Slavonski Brod
  23. Adam Šućur, 10000 Zagreb
  24. Matej Agatić, 35000 Slavonski Brod
  25. Dino Gaćina, 10000 Zagreb
  26. Ana Jutriša, 21000 Split
  27. Željan Arnerić, 21410 Postira
  28. Antonija Kralj, 10436 Rakov potok
  29. Branka Pečurica, 52470 Umag
  30. Josipa Babić, 21315 Dugi Rat
  31. Valentin Divić, 35221 Beravci
  32. Elena Fajman, 52232 Kršan
  33. Roman Kućan, 51216 Viškovo
  34. Ivona Vranaričić, 10000 Zagreb
  35. Dragica Salopek, 10000 Zagreb
  36. Marijana Perković,  10370 Dugo Selo
  37. Lana Kolarić, 10000 Zagreb
  38. Marica Špehar, 32221 Cerić-Nuštar
  39. Marina Tavra, 21210 Solin
  40. Tea Grabarić, 42000 Varaždin
 
Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:
 
  1. Nikolina Zurovec, 10431 Sveta Nedelja, Kerestinec
  2. Vedran Matoš, 40323 Prelog
  3. Jelena Rajčić, 22000 Šibenik
  4. Velimir Zanze, 22000 Šibenik
  5. Veronika Kralik,  31000 Osijek
  6. Željko Panežić,  44000 Sisak
  7. Nataša Blažić,  35000 Slavonski Brod
  8. Vanja Keglević, 52470 Umag
  9. Slavica Cvitak, 47000 Karlovac
  10. Miranda Crvelin, 22242 Jezera
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
 
  1. Nikolina Udiljak, 21000 Split

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Petra Udiljak, 21000 Split
  2. Hrvoje Horvat, 33520 Slatina
  3. Dunja Horvatinović, 10040 Zagreb
  4. Ermina Pavlaković, 47280 Ozalj
  5. Duško Dobrota, 10000 Zagreb
  6. Ervin Lanca, 52220 Labin
  7. Vinka Lozić, 21310 Omiš
  8. Adriana Hrvatin, 52466 Novigrad
  9. Katarina Divić, 35221 Beravci
  10. Marieta Jerčić, 51000 Rijeka
  11. Daniela Velkovska, 52440 Poreč
  12. Milka Rakarić, 44415 Topusko
  13. Martina Lazar, 10000 Zagreb
  14. Ana Poljak, 52420 Buzet
  15. Ljubica Arnerić, 21410 Molo Lozna 3/6
  16. Ljiljana Turković, 47000 Karlovac
  17. Julija Jakić , 20350 Metković
  18. Antonija Didović Vojvodić, 20236 Mokošica
  19. Mario Samardžić, 31000 Osijek
  20. Radmila Žižek, 10000 Zagreb
  21. Ivana Škoda, 23249 Povljana
  22. Vlatka Bertić, 43500 Daruvar
  23. Tomislav Tupek-Petrinjak, 10360 Sesvete
  24. Dora Kozarić, 10000 Zagreb
  25. Dragana Pintar, 47000 Karlovac
  26. Tea Juran, 52450 Vrsar
  27. Dragana Tomljanović, 31500 Našice
  28. Nada Krnetić, 32010 Vukovar
  29. Tamara Bogdan, 32271 Rokovci
  30. Jakov Gmaz, 49243 Oroslavje
  31. Iva Lovrić, 47300 Ogulin
  32. Borinka Vučetić, 21450 Hvar
  33. Martina Beović, 21310 Omiš
  34. Maja Vitas, 10430 Samobor
  35. Snježana Ljubić, 49210 Zabok
  36. Ivana Bartulović, 21000 Split
  37. Maja Petak, 10340 Vrbovec
  38. Ana Zekanović, 23248 Ražanac
  39. Helena Andrašec, 40000 Čakovec
  40. Marija Žitković, 10430 Samobor
 
Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:
 
  1. Ivan Šimić, 10290 Zaprešić
  2. Siniša Serdar, 51000 Rijeka
  3. Adriana Hrvatin, 52466 Novigrad
  4. Mateja Mišković, 44323 Rajić
  5. Marko Surać, 23000 Zadar
  6. Ksenija Kancelak, 48000 Koprivnica
  7. Zlatko Zekić, 21227 Primorski dolac
  8. Daniel Josipović, 48350 Đurđevac
  9. Ivana Obad 42204 Kaštelanec
  10. Ivona Kolar, 31000 Osijek
  11. Azra Noćajević, 47000 Karlovac
  12. Željka Saftić 47000 Karlovac
  13. Martina Pavletić, 53000 Gospić
  14. Ivanka Petričević, 21000 Split
  15. Emanuel Hladnić, 48326 Virje
  16. Mihael Radić, 21222 Marina
  17. Vincenza Popović, 51216 Viškovo
  18. Kristina Mesarić, 40000 Čakovec
  19. Carmen Jurić, 48000 Karlovac
  20. Vlasta Žugelj, 10000 Zagreb
  21. Suzana Žeravica Milković, 33000 Virovitica
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
 
  1. Marija Blažević, 32255 Soljani

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Ivana Hranj, 31000 Osijek
  2. Dinko Serdar, 43240 Čazma
  3. Kristijan Slačanac, 10010 Veliko Polje, Zagreb
  4. Maja Pušić, 10000 Zagreb
  5. Antonela Raič, 21000 Split
  6. Asja Kirinčić, 51000 Rijeka
  7. Ivana Kuna, 10290 Zaprešić
  8. Željka Belec, 10110 Zagreb
  9. Filip Petrović, 52440 Poreč
  10. Josipa Mesar, 42203 Jalžabet
  11. Dunja Gregurec, 10000 Zagreb
  12. Novela Gagro, 23000 Zadar
  13. Lidija Šain, 10000 Zagreb
  14. Gea Teuta Vujadinović, 10020 zagreb
  15. Helena Jurlina, 10000 Zagreb
  16. Darko Čuljak, 10290 Zaprešić
  17. Marina Novak Marčec, 40000 Čakovec, Savska Ves
  18. Đulijano Sinožić, 52445 Baderna
  19. Marina Mišković, 10090 Zagreb
  20. Ivanka Podnar, 43000 Bjelovar
  21. Ana Sruk, 1000 Zagreb
  22. Natalija Tuškan, 47280 Ozalj
  23. Tina Kujundžić, 10000 Zagreb
  24. Vanessa Križmanić, 52402 Cerovlje
  25. Albina Kovači, 10410 Velika Gorica
  26. Andrijana Tomakić, 35252 Sibinj
  27. Ljubica Markovinović, 48000 Koprivnica
  28. Maja Gašljević, 47286 Mahično
  29. Nikolina Božičević, 10313 Graberje Ivanićko
  30. Marina Klarin, 23000 Zadar
  31. Goran Švec, 10292 Šenkovec
  32. Marija De Bona, 10000 Zagreb
  33. Monika Kanceljak, 49215 Tuhelj
  34. Franka Poljanić, 51550 Mali Lošinj
  35. Sandra Matanović, 51000 Rijeka
  36. Ante Šola, 10361 Sesvetski Kraljevec
  37. Tina Vekić, 20350 Metković
  38. Alenka Juras, 20340 Ploče
  39. Tea Tomašević, 34543 Poljana
  40. Filip Đurinić, 10000 Zagreb

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Nevenka Pokos, 10000 Zagreb
  2. Marija Obad, 42223 Donja Poljana
  3. Linda Gracin, 10010 Zagreb
  4. Petar Špoljar, 32255 Soljani
  5. Damjan Vavra, 43500 Daruvar
  6. Ivan Bartulović, 21000 Split
  7. Livia Landeka, 51000 Rijeka
  8. Zlatko Zekić, 21227 Primorski Dolac
  9. Marija Blažević, 32255 Soljani
  10. Vjekoslav Ezer, 31431 Čepinski Martinci
  11. Zorica Lisica Bogdanić, 23210 Biograd na Moru
  12. Sonja Majcan, 43293 Veliki Zdenci
  13. Lidija Štefulić, 51280 Rab
  14. Sonja Klemenić, 43500 Daruvar
  15. Barbara Karnas, 10412 Lukavec
  16. Marija De Bona, 10000 Zagreb
  17. Nevio Buzov, 32270 Županja
  18. Martina Manojlović, 42202 Trnovec Bartolovečki
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:
  1. Goran Jaredić, 10000 Zagreb

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Ivana Kosec, 51 000 Rijeka
  2. Marina Borojević, 10000 Zagreb
  3. Hrvoje Horvat, 33520 Slatina
  4. Ivan Malkoč, 31500 Našice
  5. Irena Bahun, 42206 Petrijanec
  6. Ivona Marić, 44250 Petrinja
  7. Nives Gabrić, 10000 Zagreb
  8. Antonio Popić, 35252 Slobodnica
  9. Barica Novaković, 31400 Đakovo, Selci Đakovački
  10. Marko Opančar, 10000 Zagreb
  11. Predrag Vučetić, 22236 Žirje
  12. Martina Guskić, 10370 Dugo Selo
  13. Natalija Ujčić, 52215 Vodnjan
  14. Lucija Pavlović, 10000 Zagreb
  15. Daniela Crepić, 32100 Vinkovci
  16. Petra Malek Goričanec, 40000 Čakovec
  17. Lucija Babun, 10000 Zagreb
  18. Jakov Sakoman, 10452 Klinča Sela
  19. Kristina Čuljak, 10290 Zaprešić
  20. Marija Blažević, 32255 Soljani
  21. Franka Bucić, 52100 Pula
  22. Zlatka Hlebec, 51215 Kastav
  23. Snežana Jakopec, 31303 Popovac
  24. Mia Juran, 52450 Vrsar
  25. Martina Šalinović, 23000 Zadar
  26. Sandra Kocijan, 40305 Nedelišće
  27. Snježana Škrinjarić, 10020 Odra Novi Zagreb
  28. Bejan Gurguska, 51415 Lovran
  29. Sandra Kovač, 40000 Strahoninec
  30. Kristijan Trinajstić, 51000 Rijeka
  31. Kaja Petrović, 35211 Trnjani
  32. Tomica Kosir, 49221 Bedekovčina
  33. Dejan Grobenski, 10000 Zagreb
  34. Marijana Vidak, 10000 Zagreb
  35. Željko Muretić, 44000 Sisak
  36. Petra Mamić, 10000 Zagreb
  37. Tea Ladika, 42000 Varazdin
  38. Hrvoje Hadžić, 10146 Zagreb
  39. Marijana Blazinčić, 10452 Klinča Sela
  40. Nives Punčec, 10000 Zagreb

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Adrian Puh, 10090 Zagreb
  2. Suzana Mahnić, 10000 Zagreb
  3. Mirko Tomas, 10000 Zagreb
  4. Stjepan Karnas, 10412 Lukavec
  5. Petra Petrinjak, 42240 Ivanec
  6. Maja Špehar, 32221 Cerić
  7. Branka Šainović, 48000 Koprivnica
  8. Danijela Paukner, 34000 Požega
  9. Josipa Žulj Kordić, 32282 Retkovci
  10. Biljana Milanović,44320 Kutina
  11. Marijana Čarija, 21218 Seget Vranjica
  12. Valentina Krvavac,10000 Zagreb
  13. Andrija Matijašević, 32100 Vinkovci
  14. Ana Pavić, 32270 Županja
  15. Valentina Hadžina, 43500 Daruvar
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
  1. Tamara Franjević, 52100 Pula

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Ivana Žumbar Dobrota, 10000 Zagreb
  2. Simona Vargek, 10290 Zaprešić
  3. Kristian Novaković, 22321 Siverić
  4. Janja Keglević, 52470 Umag
  5. Nikolina Bogović, 47000 Karlovac
  6. Maja Deša, 23000 Zadar
  7. Mirela Češkić, 10010 Zagreb
  8. Matea Pavlić, 10000 Zagreb
  9. Ivano Rihtarec, 40313 Sveti Martin na Muri
  10. Tereza Sajda, 51000 Rijeka
  11. Mirela Birkić, 10010 Zagreb
  12. Jele Fišer, 20236 Mokošica
  13. Maro Šišević, 20000 Dubrovnik
  14. Tea Juran, 52450 Vrsar
  15. Admira Aljić, 52220 Labin
  16. Nikolina Mrvica, 22000 Šibenik
  17. Biljana Tomljanović, 31500 Našice
  18. Marina Žnidarec, 49215 Tuhel
  19. Kristina Kusnjer, 35000 Slavonski Brod
  20. Renata Mladenović, 10010 Zagreb
  21. Zorka Zekanović, 23248 Ražanac
  22. Nikolina Miletić, 23206 Sukošan
  23. Jasna Martinčić, 10000 Zagreb
  24. Ankica Bilavčić, 47000 Karlovac
  25. Iva Lerga Magaš, 23242 Vinjerac
  26. Brigita Crnac, 35254 Bebrina
  27. Duje Peričić, 21000 Split
  28. Marijana Vidak, 10000 Zagreb
  29. Josip Čemeljić, 51000 Rijeka
  30. Martina Bikfa, 10410 Velika Gorica
  31. Daniela Ivančić Merlić, 52420 Buzet
  32. Svjetlana Moslavac, 33000 Virovitica
  33. Roberta Radić, 51280 Rab
  34. Vesna Ivanda, 10412 Donja Lomnica
  35. Nena Vrkić, 21310 Omiš
  36. Manuela Prpić Prodanić, 51000 Rijeka
  37. Ines Božinović, 31000 Osijek
  38. Milan Krajačić, 10000 Zagreb
  39. Nevija Semion, 51218 Čavle
  40. Romina Novak, 52424 Motovun
 
Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:
 
  1. Ivana Komlenac, 31327 Bilje
  2. Ana Ćelić, 31000 Osijek
  3. Luka Vavra, 43500 Daruvar
  4. Victoria Hess Kulaš, 35210 Vrpolje
  5. Ivana Radman, 21000 Split
  6. Borna Punčec, 10000 Zagreb
  7. Ivana Čulina, 10360 Sesvete
  8. Ivica Mamić, 10000 Zagreb
  9. Zorica Bogdanić, 23210 Biograd na Moru
  10. Mihovil Jerčić, 21213 Kaštel Gomilica
  11. Romina Jardas, 51000 Rijeka
  12. Lukas Petrinjak, 42240 Ivanec
  13. Tamara Fućak, 51000 Rijeka
  14. Tena Habek, 48000 Koprivnica
  15. Tomislav Zagorec, 10290 Zaprešić
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:
 
  1. Danijel De Bona, 10040 Zagreb

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Sven Sigović, 51557 Cres
  2. Kristina Gambiroža, 22300 Knin
  3. Stjepan Arbanasić, 21450 Hvar
  4. Marko Čulina, 10360 Zagreb
  5. Mario Pejić, 10000 Zagreb
  6. Katarina Varez, 20000 Dubrovnik
  7. Anđela Ugrin, 21230 Sinj
  8. Romano Matika, 52341 Žminj
  9. Doris Turcovich 52216 Galižana
  10. Marina Rodić, 21315 Dugi Rat
  11. Bojan Borjanić, 31000 Osijek
  12. Antonija Pejaković Ličina, 35420 Staro Petrovo Selo
  13. Ivana Brčić Sladonja, 52100 Valtura Pula
  14. Ksenija Kancelak, 48000 Koprivnica
  15. Vlatka Župančić, 10430 Mala Rakovica
  16. Lorena Šimetić, 31553 Črnkovci
  17. Vlatka Perica, 21220 Trogir
  18. Ivana Homan Peternac, 10410 Velika Gorica
  19. Marijana Vidak, 10000 Zagreb
  20. Samanta Orlić, 52342 Svetvinčenat
  21. Danijel Both, 33515 Orahovica
  22. Svjetlana Kovanović , 32255 Soljani
  23. Martina Ivanković, 10000 Zagreb
  24. Daniela Božić, 10000 Zagreb
  25. Ivana Mandić, 21000 Split
  26. Marta Bazzara, 10000 Zagreb
  27. Dina Žižić, 21000 Split
  28. Mirela Ligutić, 21000 split
  29. Marina Mateta, 51262 Kraljevica
  30. Mijo Crnoja, 33000 Virovitica
  31. Ana Šćurk, 10000 Zagreb
  32. Jasmin Kožić, 10040 Zagreb
  33. Matej Lončar, 31220 Višnjevac
  34. Mia Krklec, 31000 Osijek
  35. Zrinka Mulle, 10413 Šiljakovina
  36. Gracijela Gržinić, 52420 Buzet
  37. Ana Ullrich, 10000 Zagreb
  38. Kristina Matijević, 32281 Ivankovo
  39. Nino Vosilla, 51000 Rijeka
  40. Valentina Hržan, 10040 Zagreb
 
Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:
 
  1. Tereza Šimić, 21310 Omiš
  2. Ines Nimac, 22000 Šibenik
  3. Edi Stefanović, 49218 Pregrada
  4. Melanie Dumešić, 42250 Lepoglava
  5. Hrvoje Horvat, 10000 Zagreb
  6. Nikolina Kajić, 21315 Dugi Rat
  7. Tatijana Milović, 20260 Korčula
  8. Damir Franjević, 44000 Sisak
  9. Ljiljana Milardović Kolar, 44000 Sisak
  10. Hrvoje Humljan, 10000 Zagreb
  11. Monika Šestak, 42230 Sigetec Ludbreški
  12. Darija Stepanović, 31000 Osijek
  13. Martina Pavletić, 53000 Gospić
  14. Mateja Plečko, 10000 Zagreb
  15. Srebrenka Mesarić, 42209 Sračinec
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:
 
  1. Darijo Sruk, 10000 Zagreb

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Lidija Tolić Živković, 10000 Zagreb
  2. Lidija Mraković, 44000 Sisak
  3. Gordana Jurković, 32256 Strošinci
  4. Ivana Marinac, 10000 Zagreb
  5. Mateja Petrak Lukšić, 10251 Hrvatski Leskovac
  6. Marija Jakupec, 48000 Koprivnica
  7. Eleonora Brzac, 51500 Krk
  8. Tina Marić Drandić, 52210 Rovinj
  9. Sabine Dujić, 10290 Zaprešić
  10. Vanja Gezi, 10000 Zagreb
  11. Antonija Deverić Jerbić, 10000 Zagreb
  12. Marica Špehar, 32221 Cerić-Nuštar
  13. Damir Franjević, 44010 Sisak
  14. Ana Česi, 48000 Koprivnica
  15. Josip Čunko, 10000 Zagreb
  16. Tanja Maržić, 51516 Vrbnik
  17. Matija Lazar, 42207 Vinica
  18. Snježana Svetec, 10370 Dugo Selo
  19. Tatjana Želježnjak, 47000 Karlovac
  20. Darija Kopačević, 10000 Zagreb
  21. Kristina Ergotić, 10255 Gornji Stupnik
  22. Adrianna Bagarić, 10370 Dugo Selo
  23. Mirta Krušić, 51000 Rijeka
  24. Matea Šolčić, 10291 Brdovec
  25. Višnja Črnelić, 10291 Brdovec
  26. Zrinka Kovačević, 21000 Split
  27. Marija Sučić, 48260 Križevci
  28. Andrijana Bosak, 31000 Osijek
  29. Ivana Koletić, 10040 Zagreb
  30. Nikla Barbarić, 21450 Hvar
  31. Marko Ćesić, 10360 Sesvete
  32. Ana Stojak, 23206 Debeljak
  33. Damir Nemec, 40000 Čakovec
  34. Ruža Matika, 52341 Žminj
  35. Željka Bačac, 52210 Rovinj
  36. Marija Pavelić, 48326 Virje
  37. Marta Dugeč, 10000 Zagreb
  38. Anita Tomakić, 35252 Gromačnik
  39. Maja Prstac, 47201 Draganic
  40. Jasna Mudronja, 22244 Murter
 
Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:
 
  1. Robert Ljubić, 49210 Zabok
  2. Dunja Narančić, 35400 Nova Gradiška
  3. Ivan Kovačević, 21000 Split
  4. Hrvoje Puškar, 10000 Zagreb
  5. Igor Paukner, 34000 Požega
  6. Ivana Marušić, 10000 Zagreb
  7. Mia Lovrinčević, 21000 Split
  8. Petra Šestak, 42230 Ludbreg
  9. Valentin Divić, 35222 Beravci
  10. Ankica Pranjić, 34000 Požega
  11. Ana Petrošević, 31000 Osijek
  12. Katarina Kralj, 47286 Mahično
  13. Sanja Lacić, 10040 Zagreb-Dubrava
  14. Kristina Lenac, 51218 Dražice
  15. Darko Petrina, 42000 Varaždin
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:
 
  1. Matija Lušičić, 49240 Donja Stubica

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Anđelo Matika, 52341 Žminj
  2. Ana Gašić, 21315 Dugi Rat
  3. Mario Krešić, 10110 Zagreb
  4. Marina Merđan, 10000 Zagreb
  5. Enio Gobo, 52100 Pula
  6. Tanja Grbac, 51216 Viškovo
  7. Mateja Dolenc, 42209 Sračinec
  8. Kristina Milković, 21217 Kaštel Novi
  9. Sandra Pavičić, 51000 Rijeka
  10. Vita Bukarica, 51415 Lovran
  11. Marin Hrkać, 10000 Zagreb
  12. Matea Rožanković, 44250 Petrinja
  13. Martina Hadrović, 10000 Zagreb
  14. Tamara Zejnić, 51000 Rijeka
  15. Suzana Golubić, 23207 Sveti Petar
  16. Ivana Slomović, 20217 Pridvorje
  17. Slavica Luburić, 10020 Zagreb
  18. Maris Šišević, 20000 Dubrovnik
  19. Armen Gurguska, 51415 Lovran
  20. Ivana Plazibat, 10000 Zagreb
  21. Denisa Mandić Šegić, 23000 Zadar
  22. Jona Vukina, 40000 Čakovec
  23. Marko Matić, 35000 Slavonski Brod
  24. Vlatko Rađa, 21231 Klis
  25. Andreja Banjavčić Grudić, 51000 Rijeka
  26. Maja Rožić, 10000 Zagreb
  27. Nikolina Kesegić, 32100 Vinkovci
  28. Martina Smetko, 49246 Marija Bistrica
  29. Marina Radmanović, 51000 Rijeka
  30. Damir Kolar, 31000 Osijek
  31. Petar Kirac-Vranko, 10000 Zagreb
  32. Nataša Tomašić, 20272 Smokvica
  33. Filip Petrović, 52440 Poreč
  34. Ivana Zečević, 52100 Pula
  35. Marija Tomašković, 10430 Samobor
  36. Davor Obrubić, 10010 Zagreb
  37. Natalija Šantek, 31000 Osijek
  38. Lidija Kruljac, 47000 Karlovac
  39. Miranda Bižaca, 21410 Postira
  40. Dean Mencinger, 42000 Varaždin
 
Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:
 
  1. Tihomir Špehar, 32221 Cerić
  2. Luana Dobran Banković, 52100 Pula
  3. Maja Samardžić, 21231 Klis
  4. Sabina Pirjak, 22242 Jezera
  5. Dubravka Matić, 10290 Zaprešić
  6. Gabrijela Pekarik, 31000 Osijek
  7. Antonija Trulec, 43240 Čazma
  8. Igor Žiljak, 10000 Zagreb
  9. Suzana Blagus, 40326 Sveta Marija
  10. Petra Ceilinger, 40305 Nedelišće
  11. Luka Bakek, 49240 Donja Stubica
  12. Ana Petrin Obad, 42223 Varaždinske Toplice
  13. Verica Crnac, 35254 Bebrina
  14. Antonia Švorinić, 23000 Zadar
  15. Denis Jurić, 47000 Karlovac
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
 
  1. Petra Ćelić, 31000 Osijek

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Marija Gradečak, 23000 Zadar
  2. Renata Vrbos, 33000 Virovitica
  3. Rahim Gurguška, 51415 Lovran
  4. Martina Zadravec, 31300 Beli Manastir
  5. Liljana Perman, 52420 Buzet
  6. Tatjana Kekić, 10000 Zagreb
  7. Ivana Hodžić, 52445 Baderna
  8. Ermin Aljić, 52220 Labin
  9. Petra Brekalo, 35210 Stari Perkovci
  10. Ivana Bajić, 21204 Dugopolje
  11. Ines Jančula, 31400 Đakovo
  12. Josipa Pudić, 51415 Lovran
  13. Mirela Vuković, 21000 Split
  14. Marko Arnerić Nikolić, 21410 Postira, Brač
  15. Martina Manojlović, 42202 Trnovec Bartolovečki
  16. Martina Bali Vručina, 42230 Ludbreg
  17. Andreja Remar Vidrač, 42000 Varaždin
  18. Lena Muštra, 21000 Split
  19. Ivana Slomović, 20215 Gruda
  20. Ivan Bilavčić, 47000 Karlovac
  21. Ivana Kolar, 49210 Zabok
  22. Ivan Bilavčić, 47000 Karlovac
  23. Damir Gabelić, 21000 Split
  24. Marina Antičević, 21000 Split
  25. Diana Vego, 21000 Split
  26. Ines Radnić, 22000 Šibenik
  27. Ivana Burazin, 31000 Osijek
  28. Marina Štampar, 40321 Mala Subotica
  29. Jasmin Višnjić, 40315 Mursko Središće
  30. Ines Grabar, 42204 Turčin
  31. Ljiljana Oroz, 31326 Darda
  32. Paula Kosić, 51000 Rijeka
  33. Sanela Jahić, 51218 Čavle
  34. Vladimir Biruski, 10000 Zagreb
  35. Martina Kovačević, 10000 Zagreb
  36. Dejan Ruk, 48000 Koprivnica
  37. Vesna Belošević, 10340 Vrbovec
  38. Marina Sigurnjak Hodak, 51000 Rijeka
  39. Spomenka Stolnik, 42000 Varaždin
  40. Gordana Pavić, 10360 Sesvete
 
Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:
 
  1. Jasmina Bonta, 48322 Drnje
  2. Gordana Surać, 23000 Zadar
  3. Hrvoje Čačić, 51550 Mali Lošinj
  4. Andrea Ćurak, 21210 Solin
  5. Ivana Belec, 10110 Zagreb
  6. Dubravka Laić, 47000 Karlovac
  7. Nika Slatković, 10291 Prigorje Brdovečko
  8. Mario Dujić, 10290 Zaprešić
  9. Adrian Bračko, 42233 Sveti Đurđ
  10. Kristina Krznarić, 21000 Split
  11. Krešimir Ivanović, 31500 Našice
  12. Lela Čemer, 10000 Zagreb
  13. Ana Baršić, 47250 Duga Resa
  14. Mario Reljac, 51260 Crikvenica
  15. Tea Car Reljac, 51260 Crikvenica
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
 
  1. Nikolina Miletić, 23206 Sukošan

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Marija Arnerić, 21410 Postira
  2. Anica Telebar, 48000 Koprivnica
  3. Andreja Brunjak, 52207 Barban
  4. Jadranka Pustak, 21000 Split
  5. Pere Kolendić Vuković, 10110 Zagreb
  6. Martina Dodoja, 21410 Postira
  7. Martina Kečkeš, 40323 Prelog
  8. Dražen Belina, 49217 Krapinske Toplice
  9. Martina Mirosavljević, 35000 Slavonski Brod
  10. Luana Dobran Banković, 52100 Pula
  11. Roberta Tkalec, 10040 Zagreb – Dubrava
  12. Danijela Matulić, 51216 Viškovo
  13. Marijana Brkljača, 23000 Zadar
  14. Martina Troha, 48350 Đurđevac
  15. Mirjana Vranješ, 21300 Makarska
  16. Doris Vidak, 51000 Rijeka
  17. Jasmina Gujčić, 31305 Gajić
  18. Gordana Pulić, 21210 Solin
  19. Leon Nazarević, 52470 Umag
  20. Gordana Stuparić, 31513 Donja Motičina
  21. Ines Grabar, 42204 Turčin
  22. Leona Prlić, 21000 Split
  23. Nikolina Božičević, 10313 Graberje Ivanićko
  24. Hana Šugar, 52100 Pula
  25. Miljenko Spiljak, 10000 Zagreb
  26. Marija Vidić, 21230 Sinj
  27. Ivan Plečko, 10000 Zagreb
  28. Ljiljana Turković, 47000 Karlovac
  29. Igor Pejković, 10000 Zagreb
  30. Marija Levanić, 40000 Pušćine
  31. Sara Gosarić, 40320 Donji Kraljevec
  32. Josipa Moguš, 31500 Našice
  33. Živko Ćulum, 20340 Peračko Blato
  34. Vilim Potočnjak, 10000 Zagreb
  35. Tatijana Milović, 20260 Korčula
  36. Matija Omrčen, 47000 Karlovac
  37. Tatjana Liber, 42209 Sračinec
  38. Anita Tisaj, 10000 Zagreb
  39. Kristina Folnožić, 10413 Velika Buna
  40. Vedrana Kovačić Mihalinac, 10000 Zagreb
 
Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:
 
  1. Saša Kovačić, 10000 Zagreb
  2. Jelena Melvan, 21215 Kaštel Lukšić
  3. Azra Jenjić, 21000 Split
  4. Branislava Bertić, 43500 Daruvar
  5. Liljana Perman, 52420 Buzet
  6. Mirjana Perić, 32281 Ivankovo
  7. Ana Vodanović, 20290 Lastovo
  8. Marina Nogalo, 35105 Slavonski Brod
  9. Rebeka Čuljak, 10290 Zaprešić
  10. Franka Bucić, 52100 Pula
  11. Deana Vajzović, 10090 Zagreb-Susedgrad
  12. Marjana Hladnić, 42230 Ludbreg
  13. Sanja Pintarić, 10290 Zaprešić
  14. Anamarija Grabar, 10000 Zagreb
  15. Nina Jambrošić Vidra, 40315 Mursko Središće
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
 
  1. Tea Gvozdenović, 21210 Solin

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Petra Landripet, 10412 Donja Lomnica
  2. Danijel Barbarić, 10000 Zagreb
  3. Sara Vlahek, 10020 Zagreb
  4. Ana Zekanović, 23248 Ražanac
  5. Zdravko Vranješ, 21300 Makarska
  6. Diana Matusina, 31000 Osijek
  7. Dino Kilić, 43000 Bjelovar
  8. Dragana Krtanjek Jelić, 48000 Koprivnica
  9. Sintija Žigo, 21230 Sinj
  10. Martina Hadžija, 10000 Zagreb
  11. Marko Surać, 23000 Zadar
  12. Karla Gracin, 10010 Zagreb
  13. Nino Vosilla, 51000 Rijeka
  14. Mia Mraković, 44000 Sisak
  15. Dragana Zjajvuk, 44250 Petrinja
  16. Maja Haoui, 10297 Jakovlje
  17. Dražen Karaica, 31000 Osijek
  18. Kristina Bertoša, 52470 Umag
  19. Tatjana Faletar, 32236 Ilok
  20. Mateja Tušek , 10000 Zagreb
  21. Kornelija Knall, 31000 Osijek
  22. Stanka Banovac, 32100 Vinkovci
  23. Martina Jajčević, 23000 Zadar
  24. Dragica Štrok, 44320 Kutina
  25. Anita Marinelić, 21425 Gornji Humac
  26. Saša Bošnjak, 33513 Zdenci
  27. Milivoj Peričić, 21000 Split
  28. Julijana Jurković Ravić, 10000 Zagreb
  29. Vedran Vodopić, 51219 Čavle
  30. Kristina Erstić, 23000 Zadar
  31. Antonija Opačak, 35000 Slavonski Brod
  32. Petra Lovreković, 21000 Split
  33. Davor Burazin, 31000 Osijek
  34. Lucija Kanceljak, 49215 Tuhelj
  35. Ena Moslavac, 33000 Virovitica
  36. Mateja Žilavec, 40315 Mursko Središće
  37. Lana Belina, 49217 Krapinske Toplice
  38. Ivo Živković, 10000 Zagreb
  39. Svjetlana Alkić, 51415 Lovran
  40. Valentina Vuksanović, 35000 Slavonski Brod

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Krunoslav Landripet, 10412 Donja Lomnica
  2. Andreja Brunjak, 52207 Barban
  3. Marija Mitar, 21218 Seget
  4. Julija Jakić, 20350 Metković
  5. Marijan Krizmanić, 43240 Čazma
  6. Kristina Krznarić, 21000 Split
  7. Maks Gabelić, 21000 Split
  8. Robert Tušek, 10000 Zagreb
  9. Kristina Matijević, 32281 Ivankovo
  10. Josip Matoković, 31500 Našice
  11. Romana Lončarek, 10000 Zagreb
  12. Katarina Blažević, 10000 Zagreb
  13. Anja Matuzalen, 31220 Višnjevac
  14. Renato Smolić, 21215 Kaštel Lukšić
  15. Marina Viduka, 23226 Pridraga
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
 
  1. Martina Pavo, 48331 Gotalovo

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Tamara Franjević, 52100 Pula
  2. Ivan Serdar, 43240 Čazma
  3. Fabijan Kruneš, 51000 Rijeka
  4. Josip Prskavac, 10431 Novaki, Sveta Nedjelja
  5. Asja Kirinčić, 51000 Rijeka
  6. Karin Pletikos, 52220 Labin
  7. Dražan Čivčija, 21220 Trogir
  8. Patricija Vučković, 21217 Kaštel Štafilić
  9. Azra Ferenčić, 10000 Zagreb
  10. Milan Orešković, 23250 Pag
  11. Danijela Kos, 43000 Bjelovar
  12. Ana Marija Zagode, 10430 Samobor
  13. Vladimir Bertić, 43500 Daruvar
  14. Igor Dubovički, 31000 Osijek
  15. Ivan Cinko, 51410 Opatija
  16. Mia Košćak, 42000 Varaždin
  17. Maja Tuškan, 47250 Duga Resa
  18. Jadranka Šubašić, 21000 Split
  19. Katarina Lolić, 35222 Beravci
  20. Marija Grah, 42253 Bednja
  21. Nikolina Bogdan, 40315 Mursko Središće
  22. Diana Dukić, 10000 Zagreb
  23. Bepo Arnerić Nikolić, 21410 Postira
  24. Jasna Luketić, 10000 Zagreb
  25. Tenica Kovanović, 32255 Soljani
  26. Dragica Ljubić, 49210 Zabok
  27. Beata Bakek, 49240 Donja Stubica
  28. Hrvoje Humljan, 10000 Zagreb
  29. Martina Stančić, 44323 Rajić
  30. Mirela Ilišin, 51557 Cres
  31. Andrea Lelas, 21310 Omiš
  32. Dino Puhalo, 10000 Zagreb
  33. Ivana Glibota, 21000 Split
  34. Petra Burić Zonta, 52211 Bale
  35. Lorena Svržnjak, 48000 Koprivnica
  36. Romano Jakupec, 48000 Koprivnica
  37. Tea Car Reljac, 51260 Crikvenica
  38. Dora Čapo, 31000 Osijek
  39. Vesna Polak, 10000 Zagreb
  40. Sanja Bartulović, 21000 Split

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Đeni Derosi, 52220 Labin
  2. Luka Peičić, 32272 Cerna
  3. Ante Lobel Vinski, 47000 Karlovac
  4. Marina Paukner, 34000 Požega
  5. Ana Surić, 10000 Zagreb
  6. Martina Troha, 48350 Đurđevac
  7. Ana Gega, 32100 Vinkovci
  8. Iva Baričević, 23000 Zadar
  9. Ines Radnić, 22000 Šibenik
  10. Mario Špičko, 10090 Zagreb
  11. Ivana Žufika, 48314 Koprivnički Ivanec
  12. Dominik Both, 33515 Orahovica
  13. Ivana Lončar Siriščević, 21000 Split
  14. Maja Deša, 23000 Zadar
  15. Marin Kulaš, 35210 Vrpolje
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
 
  1. Petra Kvesić, 10000 Zagreb

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Gordana Jordan Volarić, 51000 Rijeka
  2. Matea Babić, 32276 Babina Greda
  3. Dubravka Jurik, 32255 Soljani
  4. Danijel Zajac, 10410 Velika Gorica
  5. Ljubomir Đura, 40000 Čakovec
  6. Danijela Barić, 47000 Karlovac
  7. Petra Mašina, 23000 Zadar
  8. Monika Nović, 47000 Karlovac
  9. Miodrag Marinelić, 21425 Gornji Humac
  10. Mirjana Jureša, 49217 Krapinske Toplice
  11. Marija Mitar, 21218 Seget
  12. Ljerka Bubalo, 31000 Osijek
  13. Mirjana Andrić, 32281 Ivankovo
  14. Sanja Tešić, 10000 Zagreb
  15. Marina Matoš, 40323 Prelog
  16. Maja Dragojević, 20270 Vela Luka
  17. Sara Nogalo, 35000 Slavonski Brod
  18. Martina Pavo, 48331 Gotalovo
  19. Sunčica Horvat, 52100 Pula
  20. Zdenka Hodak, 10000 Zagreb
  21. Leona Gugić, 42000 Jalkovec
  22. Snježana Pivac, 31000 Osijek
  23. Mia Jemrić, 42230 Ludbreg
  24. Martina Matković, 52402 Cerovlje
  25. Kristian Tari, 10380 Sveti Ivan Zelina
  26. Suzana Kišiček, 48000 Koprivnica
  27. Jasenka Vernik, 52440 Poreč
  28. Ivana Bešlić, 21210 Solin
  29. Nataša Crnčec, 42209 Sračinec
  30. Marina Brčić, 52100 Pula
  31. Joško Stolica, 21000 Split
  32. Željka Drvar, 10410 V. Gorica, Petrovina Turopoljska
  33. Vlasta Bogičević, 51000 Rijeka
  34. Ivan Matuzalen, 31220 Višnjevac
  35. Ina Moslavac, 33000 Virovitica
  36. Alojz Kanceljak, 49215 Tuhelj
  37. Sanja Vranaričić, 31400 Đakovo
  38. Kata Anđelić, 21231 Klis
  39. Zvjezdana Badalić, 44330 Novska
  40. Anja Tek, 47000 Karlovac

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Jela Blažević, 32257 Drenovci
  2. Nataša Solina, 31303 Popovac
  3. Maja Perić, 32281 Ivankovo
  4. Carla Radnić, 10090 Zagreb
  5. Martina Tržić, 31500 Našice
  6. Žana Banović, 21000 Split
  7. Davor Jerbić, 10000 Zagreb
  8. Ivanka Banovac, 21000 Split
  9. Lana Čaržavec, 49215 Tuhelj
  10. Katarina Varez, 20000 Dubrovnik
  11. Marijan Habijanac, 10000 Zagreb
  12. Lucija Babun, 10000 Zagreb
  13. Dajana Štrbić, 20340 Ploče
  14. Ivan Mlinarić, 33000 Korija
  15. Ivana Juričić, 10434 Strmec Samoborski
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:
 
  1. Danijela Lovrić, 44320 Kutina

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Lucija Tončić, 10000 Zagreb
  2. Štefan Kovač, 48000 Reka
  3. Luka Jurinčić, 51260 Crikvenica
  4. Flavio Turcovich, 52216 Galižana
  5. Luka Polšak Kukec, 10020 Zagreb-Novi Zagreb
  6. Josip Lolić, 35222 Beravci
  7. Anica Mirosavljević, 10000 Zagreb
  8. Goran Šušak, 21000 Split
  9. Silvija Bucifal, 43240 Čazma
  10. Tihomir Mirosavljević, 35000 Slavonski Brod
  11. Dina Košćak, 42000 Varaždin
  12. Ivana Sokolović, 10040 Zagreb
  13. Lana Topić, 10000 Zagreb
  14. Ivana Smolčić, 31000 Osijek
  15. Kristina Škarić, 10110 Zagreb
  16. Marko Oršolić, 47000 Karlovac
  17. Ivan Trulec, 43240 Čazma
  18. Doris Matković, 21000 Split
  19. Antica Zekić, 21227 Primorski Dolac
  20. Tea Gvozdenović, 21210 Solin
  21. Ivan Kokan, 10000 Zagreb
  22. Giovana Čunko, 51000 Rijeka
  23. Lorena Čunko, 51000 Rijeka
  24. Lidia Kraljić, 40305 Nedelišće
  25. Željo Arnerić, 21410 Postira
  26. Arien Bertoša, 52470 Umag
  27. Kristina Koren, 42205 Cargovec
  28. Narcisa Modlic, 40317 Sivica
  29. Nikolina Gatalica, 10000 Zagreb
  30. Fani Dragojević, 20264 Račišće
  31. David Majstorović, 10410 Velika Gorica
  32. Andrea Škalec Božac, 52100 Pula
  33. Nikolina Bogdan, 40313 Sveti Martin na Muri
  34. Ivana Komlenac, 31327 Bilje
  35. Katarina Ercegović, 21215 Kaštel Lukšić
  36. Nada Žilavec, 40315 Mursko Središće
  37. Milena Obradović Konjevoda, 51000 Rijeka
  38. Amelija Kekić, 10090 Zagreb
  39. Irena Katavić, 35211 Zadubravlje
  40. Vlatka Berc, 31400 Đakovo

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Noa Volarić, 51000 Rijeka
  2. Suzana Sabolić, 33406 Lukač
  3. Milena Popovič, 52215 Vodnjan
  4. Željka Buljanm 31000 Osijek
  5. Meliha Mahmić Smajlović, 51000 Rijeka
  6. Katica Deskar, 10000 Zagreb
  7. Karolina Marić, 52100 Pula
  8. Josip Rožman, 10090 Zagreb
  9. Krunoslav Ljevar, 34543 Poljana
  10. Violeta Radić, 20000 Dubrovnik
  11. Marija Maršić, 31300 Beli Manastir
  12. Ana Tafra, 21208 Svinišće
  13. Margarita Rajković, 44000 Sisak
  14. Andrea Suman, 51000 Rijeka
  15. Anita Prester, 42212 Kućan Marof
 
 
Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

  1. Franica Didović, 20275 Žrnovo

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Zvonko Čikeš, 10000 Zagreb
  2. Kristina Zeko, 31417 Piškorevci
  3. Gabrijela Požgaj, 10000 Zagreb
  4. Antonija Mihelić, 10040 Zagreb
  5. Martina Pejić, 10000 Zagreb
  6. Luna Gugić, 42000 Jalkovec
  7. Gabriela Gugić, 42000 Jalkovec
  8. Kristina Colić, 23205 Bibinje
  9. Željko Arnerić, 21410 Postira
  10. Zrinka Tomljenović, 35000 Slavonski Brod
  11. Nikolina Gunjević Kosanović, 23233 Privlaka
  12. Marija Bičanić, 10000 Zagreb
  13. Antonija Mamužić, 22000 Šibenik
  14. Juraj Pokos, 10000 Zagreb
  15. Magdalena Mrkonjić, 32276 Babina Greda
  16. Lucija Miloš, 10090 Zagreb-Susedgrad
  17. Blaženka Katić, 52460 Buje
  18. Lana Blaži, 42230 Ludbreg
  19. Ivona Kolar, 31000 Osijek
  20. Ivan Bartulović, 21000 Split
  21. Ljubica Obrubić, 31400 Đakovo
  22. Tea Kovačić, 21000 Split
  23. Vesna Peška, 21000 Split
  24. Jasminka Hrgarek, 42243 Maruševec
  25. Martina Pavlović, 51215 Kastav
  26. Ana Tafra, 21208 Svinišće
  27. Kristina Krznarić, 21000 Split
  28. Iva Škrinjar, 10310 Ivanic Grad
  29. Željko Božičević, 33000 Virovitica
  30. Ilijana Trento, 52470 Umag
  31. Croatia Jagnjić, 21230 Sinj
  32. Petar Vodanović, 20290 Lastovo
  33. Svjetlana Grbac, 51000 Rijeka
  34. Dunja Vavra, 43500 Daruvar
  35. Jelena Kolenko, 42000 Varaždin
  36. Renata Surjan, 49244 Stubičke Toplice
  37. Lucija Gerbus, 42243 Maruševec
  38. Valentina Rajh, 40000 Čakovec
  39. Andreja Kosanović, 10000 Zagreb
  40. Bjanka Braić, 21251 Žrnovnica

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Mileva Jordan, 51000 Rijeka
  2. Irena Ploh , 42230 Ludbreg
  3. Janja Cvetković, 10360 Vugrovec Gornji
  4. Štefan Kovač, 48000 Reka
  5. Danijela Matulić, 51216 Viškovo
  6. Damir Mišković, 51000 Rijeka
  7. Milan Lozić, 21310 Omiš
  8. Ivan Škara, 23000 Zadar
  9. Gorana Tavra, 21210 Solin
  10. Morana Bušić, 21000 Split
  11. Niko Ljubić, 22221 Lozovac
  12. Željko Žilavec, 40315 Mursko Središće
  13. Milan Matić, 10290 Zaprešić
  14. Kata Anđelić, 21231 Klis
  15. Anita Džinić, 51219 Čavle
 
 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:

  1. Zvonimir Puh, 10090 Zagreb

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Petar Kajić, 21315 Dugi Rat
  2. Ivanka Ploh, 42230 Ludbreg
  3. Vita Živković, 10000 Zagreb
  4. Šimun Pejnović, 35000 Slavonski Brod
  5. Vanja Keglević, 52470 Umag
  6. Snježana Iličić, 31417 Piškorevci
  7. Riana Lanca, 52220 Labin
  8. Tomislav Keglević, 52470 Umag
  9. Ivana Sakic Dicor, 51218 Dražice
  10. Marija Korpar, 42243 Maruševec
  11. Romana Strsoglavec, 10090 Zagreb
  12. Natalija Lozić, 21315 Dugi Rat
  13. Martina Jerčić, 21214 Kaštel Gomilica
  14. Vinko Udiljak, 21000 Split
  15. Ivana Buklijaš, 21210 Solin
  16. Iva Mikulić, 23222 Galovac
  17. Danica Trulec, 43240 Čazma
  18. Siniša Jurlina, 10000 Zagreb
  19. Dora Vdović, 10000 Zagreb
  20. Iris Egner, 33515 Orahovica
  21. Zrinka Jerković, 21210 Solin
  22. Marija Francesca Horvat, 10410 Velika Gorica
  23. Ivana Bokulić Komes, 51000 Rijeka
  24. Danica Trulec, 43240 Čazma
  25. Antonella Blaće, 22000 Šibenik-dio
  26. Sanja Lacković, 42000 Varaždin
  27. Ana Mrazek Lugarov, 10000 Zagreb
  28. Laura Tomljenović, 35209 Bukovlje
  29. Katarina Perica, 21218 Seget Donji
  30. Sonja Majcan, 43293 Veliki Zdenci
  31. Ivana Grahač, 47201 Draganić
  32. Željka Novosel, 47252 Barilović
  33. Antonio Koren, 42205 Cargovec
  34. Maja Biondić Petričević, 23000 Zadar
  35. Marija Jelinčić, 21210 Solin
  36. Jana Maksić, 48214 Sveti Ivan Žabno
  37. Bruno Malnar, 51304 Gerovo

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Luka Živković, 10000 Zagreb
  2. Josipa Tijardović, 21251 Žrnovnica
  3. Maja Gašljević, 47000 Karlovac
  4. Admira Aljić, 52220 Labin
  5. Karin Pletikos, 52220 Labin
  6. Vinko Brčić, 52100 Valtura
  7. Ivan Horvat, 40313 Sveti Martin na Muri
  8. Anamaria Ivanović, 20340 Ploče
  9. Mario Matulina, 33515 Orahovica
  10. Ante Žilić, 21210 Solin
  11. Nikolina Špejar, 33520 Bakić
  12. Budimir Šainović, 48000 Koprivnica
  13. Maja Dragojević, 20270 Vela Luka
  14. Željka Pritišanac, 31511 Bokšić
  15. Tia, Ilijašević, 20260 Korčula
 
 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

  1. Tina Vekić, 20350 Metković

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Viktorija Marshall, 21212 Kaštel Sućurac
  2. Ana Igrec Ričko, 10430 Samobor
  3. Danko Brunjak, 52207 Barban
  4. Ivan Meštrović , 51000 Rijeka
  5. Davorin Rubić, 10040 Zagreb
  6. Mirjana Rubić, 10040 Zagreb
  7. Luka Vavra, 43500 Daruvar
  8. Roko Blagojević, 52100 Pula
  9. Ana Šušak, 31424 Punitovci
  10. Gordana Marić, 21000 Split
  11. Nina Gibilaro, 51512 Njivice
  12. Sonja Bartulović, 21000 Split
  13. Viktorija Majstorović, 33000 Virovitica
  14. Josipa Mesić, 10000 Zagreb
  15. Dejan Grbac, 51216 Viškovo
  16. Željko Zeko, 31417 Piškorevci
  17. Aleksandra Kotvas, 52446 Nova Vas
  18. Dino Jutriša, 21000 Split
  19. Jasmina Isaković, 10000 Zagreb
  20. Lena Šarić , 51000 Rijeka
  21. Vedrana Škulje, 21210 Solin
  22. Siniša Vernik, 52440 Poreč
  23. Helena Domines, 51000 Rijeka
  24. Marija Trulec, 43240 Čazma
  25. Marijan Krizmanić, 43240 Čazma
  26. Mirjana Herceg, 10434 Orešje
  27. Marko Marušić, 10000 Zagreb
  28. Melanie Meliciani, 23000 Zadar
  29. Tajana Gogić, 10040 Zagreb
  30. Brankica Galjer, 10000 Zagreb
  31. Marina Jurić, 10000 Zagreb
  32. Marijana Rebac Dešić, 51000 Rijeka
  33. Marina Kućan, 48316 Đelekovec
  34. Matej Grgić, 10361 Sesvetski Kraljevec
  35. Marinko Maradin, 47271 Netretić
  36. Maja Nikolić, 51221 Kostrena
  37. Vladimir Šimunić, 10010 Zagreb
  38. Marta Hlača, 51218 Dražice
  39. Valentina Loki, 52420 Buzet
  40. Nevenka Krivić, 31000 Osijek
  41. Ana Barbarić, 10292 Gornji Laduč
  42. Ina Dodig, 20340 Ploče
  43. Tomislav Goleš, 10040 Zagreb

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Branka Pečurica, 52470 Umag
  2. Sanela Anušić, 23000 Zadar
  3. David Antolović, 31227 Harkanovci
  4. Anka Ivanović, 20340 Ploče
  5. Martina Guskić, 10370 Dugo Selo
  6. Julijana Jurković Ravić, 10000 Zagreb
  7. Doris Vidak, 51000 Rijeka
  8. Dubravka Vidaković, 31000 Osijek
  9. Katarina Divić, 35222 Beravci
  10. Ivana Matijek, 10000 Zagreb
  11. Vlatka Biruski, 10000 Zagreb
  12. Lea Trinajstić, 51000 Rijeka
  13. Vicko Vojvodić, 20207 Gornji Brgat
  14. Tomislav Hudoletnjak, 42000 Varaždin
  15. Gordana Peica, 31531 Viljevo
 
 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

  1. Marica Špehar, 32221 Cerić-Nuštar

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Ana Jurin Martić, 42000 Varaždin
  2. Don Marshall, 21212 Kaštel Sucurac
  3. Katarina Bušić, 10000 Zagreb
  4. Jasmina Češkić, 31400 Đakovo
  5. Tamara Ružić, 52470 Umag
  6. Zdravko Sabolić, 33406 Lukač
  7. Kristina Bogić, 21000 Split
  8. Branislava Bertić, 43500 Daruvar
  9. Tea Lakotić, 51243 Tribalj
  10. Natalija Perković Čikeš, 10000 Zagreb
  11. Edita Ezer, 31431 Čepinski Martinci
  12. Nives Duspara Matić, 35000 Slavonski Brod
  13. Tina Damjanović, 10000 Zagreb
  14. Rikardo Dragović, 40319 Belica
  15. Andrea Remeta, 51000 Rijeka
  16. Sofija Andrašev, 31424 Punitovci
  17. Đurđica Eržić, 35400 Nova Gradiška
  18. Marijana Erstić, 23000 Zadar
  19. Gordana Lacko, 49210 Zabok
  20. Sandra Cokarić, 21000 Split
  21. Antonija Želježnjak, 47000 Karlovac
  22. Srebrenka Mesarić, 42209 Sračinec
  23. Ana Štević, 10000 Zagreb
  24. Gordana Licitar, 10000 Zagreb
  25. Ante Perić, 21329 Mala Duba, Živogosće
  26. Veronika Milošević, 51305 Tršće
  27. Dino Kerin, 10110 Zagreb
  28. Anita Dokoza, 23000 Zadar
  29. Zvonko Moslavac, 33000 Virovitica
  30. Marija Pađan-Dabac, 43240 Čazma
  31. Irena Ipsa, 42000 Varaždin
  32. Marina Jelčić, 20340 Ploče
  33. Ana Nebojan Uremović, 44317 Popovača
  34. Željko Babić, 32276 Babina Greda

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Ida Franjević, 44010 Sisak
  2. Anđela Miketek, 21292 Srinjine
  3. Nataša Tomašić, 20272 Smokvica
  4. Leon Krizmanić, 43240 Čazma
  5. Josipa Cvenić, 31402 Kešinci
  6. Martina Pavo, 48331 Gotalovo
  7. Andrijana Ćavar, 10090 Zagreb
  8. Damir Hruza, 33000 Virovitica
  9. Ljubica Muretić, 44000 Sisak
  10. Tea Kovačić, 21000 Split
  11. Snježana Balug, 10000 Zagreb
  12. Noa Ruk, 48000 Koprivnica
  13. Tomislav Laić, 47000 Karlovac
  14. Maja Nikolić, 51221 Kostrena
  15. Marina Laus Ruganec, 48260 Križevci
 
 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

  1. Željana Đerek, 21210 Solin

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Rosa Matika, 52341 Žminj
  2. Nikolina Udiljak, 21000 Split
  3. Kristijan Zlodi, 10413 Šiljakovina
  4. Danijela Barbarić, 10412 Donja Lomnica
  5. Narcisa Smiljanić, 48000 Koprivnica
  6. Ivana Sakic Fivor, 51318 Dražice
  7. Danijela Čavka, 21000 Split
  8. Maša Gabelić, 21000 Split
  9. Nika Vučetić, 21000 Split
  10. Marta Bašnec, 10020 Zagreb
  11. Krešimir Ivanović, 31500 Našice
  12. Ana Vidaček, 43000 Bjelovar
  13. Ana Zorica, 21233 Hrvace
  14. Nevenka Gašić, 21315 Dugi Rat
  15. Ivana Basara, 51000 Rijeka
  16. Đana Stupar, 21315 Dugi Rat
  17. Mario Gašić, 21315 Dugi Rat
  18. Nada Rukavina, 21315 Dugi Rat
  19. Ana Pejković, 31220 Višnjevac
  20. Mia Lakotić, 51243 Tribalj
  21. Sanja Kruljac, 10000 Zagreb
  22. Maja Rošini, 22000 Šibenik
  23. Dino Leder, 52100 Pula
  24. Antonija Trulec, 43240 Čazma
  25. Zdenka Meter, 33404 Špišić Bukovica
  26. Gabrijel Radić, 21222 Marina
  27. Nikolina Horvat, 10430 Samobor
  28. Atmana Gurguška, 51415 Lovran
  29. Jadranka Perković, 10000 Zagreb
  30. Alisa Dujmović, 47000 Karlovac
  31. Vjekoskav Ezer, 31431 Čepinski Martinci
  32. Tea Jurinčić, 51260 Crikvenica
  33. Dominik Lončarić, 10370 Dugo Selo
  34. Ksenija Cajzek, 42000 Varaždin
  35. Andrea Hulina Tomašković, 10000 Zagreb
  36. Barbara Pavec Ćosić, 10437 Rakitje
  37. Željko Tomašević, 34543 Poljana
  38. Antonija Mencinger, 42000 Varaždin
  39. Matija Crnčec, 42209 Sračinec

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Asija Omeragić, 10000 Zagreb
  2. Marko Matić, 35000 Slavonski Brod
  3. Ksenija Varović, 48322 Drnje – Botovo
  4. Zlata Maršić, 31300 Beli Manastir
  5. Ines Svilar , 10090 Zagreb
  6. Narcisa Modlic, 40317 Sivica
  7. Zrinka Kovačević, 21000 Split
  8. Dragan Merlić, 52420 Buzet
  9. Vedran Sladonja, 52100 Valtura (Pula)
  10. Anita Palić, 31000 Osijek
  11. Ivanka Stojanović, 32272 Cerna Šiškovci
  12. Leona Šegić, 23000 Zadar
  13. Pascale Kućan, 51216 Viškovo
  14. Martina Batinić, 35252 Sibinj
  15. Ivana Sokolović, 10000 Zagreb
 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:

  1. Dario Sitar, 40319 Belica

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Aleksandra Telebar, 48000 Koprivnica
  2. Snježana Polšak, 10020 Zagreb-Novi Zagreb
  3. Ana Kolar, 31000 Osijek
  4. Rina Rađa , 21231 Klis
  5. Lorena Antolović, 31227 Harkanovci
  6. Mihaela Jurina, 31224 Koška
  7. Ana Jurina, 31224 Koška
  8. Dubravka Kruljac, 10313 Graberje Ivaničko
  9. Mario Krog, 10040 Zagreb
  10. Lana Maksić, 48214 Sveti Ivan Žabno
  11. Lidija Tutnjić, 47250 Duga Resa
  12. Verica Belužić, 49221 Bedekovčina
  13. Josip Rukavina, 21315 Dugi Rat
  14. Marija Kajić, 21315 Dugi Rat
  15. Melani Cesarec, 42000 Varaždin
  16. Irena Araranković, 10020 Zagreb
  17. Marija Grbačić, 47000 Karlovac
  18. Danijela Lukac, 47240 Slunj
  19. Filip Butorac, 51250 Novi Vinodolski
  20. Marijana Kapa, 10020 Zagreb
  21. Vanesa Hasić, 10000 Zagreb
  22. Marija Domikulić, 21252 Tugare, Dubrava
  23. Adriana Marić, 10000 Zagreb
  24. Mihaela Radić, 21222 Marina
  25. Sanja Galiot, 22300 Knin
  26. Nensi Perišić, 51215 Kastav
  27. Ljiljana Milardović Kolar, 44000 Sisak
  28. Davor Ivanković, 23000 Zadar
  29. Lea Čikeš, 10000 Zagreb
  30. Zlatko Moslavac, 52100 Pula
  31. Marija Zorić, 21222 Poljica
  32. Danijela Lonić, 23205 Bibinje
  33. Karlo Hlebec, 42220 Novi Marof
  34. Ana Vitez, 42204 Turčin
  35. Vesna Karanović, 23242 Posedarje
  36. Marijana Benić, 47000 Karlovac
  37. Alisa Sehić, 10090 Zagreb
  38. Jasna Vuk Katanović, 10000 Zagreb
  39. Biserka Susec, 49244 Stubičke Toplice

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Igor Šikac, 10431 Sveta Nedelja
  2. Maša Gabelić, 21000 Split
  3. Mirela Češkić, 10010 Zagreb
  4. Janja Keglević, 52470 Umag
  5. Ivana Katić Franković, 51000 Rijeka
  6. Kristina Kovačić, 40311 Lopatinec
  7. Maja Grahovec, 40000 Čakovec
  8. Maja Gregorić, 10450 Jastrebarsko
  9. Enio Remeta, 51000 Rijeka
  10. Renata Surjan, 49244 Stubičke Toplice
  11. Mateja Bel, 40000 Čakovec
  12. Jadranka Sinković, 49210 Zabok
  13. Vesna Karanović, 23242 Posedarje
  14. Marijana Bencek, 43000 Bjelovar
  15. Korina Prelog, 42230 Ludbreg
 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

  1. Marina Matoš, 40323 Prelog

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Ana Kajić, 21315 Dugi Rat
  2. Kata Bulić, 21315 Dugi Rat
  3. Petar Katavić, 35211 Trnjani, Zadubravlje
  4. Kaja Petrović, 35211 Trnjani
  5. Petra Pokos, 10000 Zagreb
  6. Ljiljana Topić, 10000 Zagreb
  7. Lana Slatković, 10291 Brdovec
  8. Josip Šolčić, 10291 Brdovec
  9. Ana Klarić, 10360 Sesvete
  10. Mario Krip, 34000 Mihaljevci
  11. Slavko Faletar, 32236 Ilok
  12. Marta Vučetić, 21000 Split
  13. Pave Albini, 21000 split
  14. Ivana Benčić, 23000 Zadar
  15. Kata Lolić, 35222 Beravci
  16. Anita Batić, 20000 Dubrovnik
  17. Sanja Mandić Vučinić, 23000 zadar
  18. Doris Horvatić, 42202 Trnovec Bartolovečki
  19. Valerija Budimir, 32100 Vinkovci
  20. Elvira Deriš, 10000 Zagreb
  21. Ana Surić, 10000 Zagreb
  22. Darija Mikić, 35400 Nova Gradiška
  23. Ana Bitanga, 21312 Podstrana
  24. Želimir Grahač, 47201 Draganić
  25. Jurica Plazibat, 10000 Zagreb
  26. Katarina Kuštro, 31300 Beli Manastir
  27. Branka Čala, 22000 Šibenik
  28. Dubravka Božek, 40000 Čakovec
  29. Marija Krmek, 32100 Vinkovci
  30. Tina Grlica, 49282 Konjščina
  31. Sanela Knežević, 33000 Virovitica
  32. Iva Sabolić, 33406 Lukač
  33. Ivana Mišković, 47000 Karlovac
  34. Marija Magdalena Vidović, 51512 Njivice
  35. Josipa Senjak, 35000 Slavonski Brod
  36. Marino Grbac, 51000 Rijeka
  37. Martina Dorčić, 10431 Sv. Nedelja
  38. Mara Zečević, 52100 Pula
  39. Gorki Radić, 21222 Marina
  40. Daliborka Kukić, 10010 Zagreb
  41. Ivana Lapov, 22242 Jezera
  42. Franjo Babić, 32276 Babina Greda
  43. Dean Gučić, 20270 Vela Luka
  44. Šime Jagić, 23281 Sali
  45. Arijana Čartalomi, 51415 Lovran
  46. Viktorija Žgela, 51221 Kostrena
  47. Valerija Slobodnjak, 43270 Veliki Grđevac
  48. Marina Turkalj, 32237 Lovas

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Tomislav Keglević, 52470 Umag
  2. Croatia Jagnjić, 21230 Sinj
  3. Petar Katavić, 35211 Trnjani, Zadubravlje
  4. Tihana Franjević, 44010 Sisak
  5. Vanesa Vidaković, 10020 Zagreb
  6. Alojz Kovačić, 10410 Velika Gorica
  7. Marija Levanić, 40305 Pušćine
  8. Nataša Vranješ, 21300 Makarska
  9. Marija Ratkajec, 35224 Sikirevci
  10. Katica Filipović, 21315 Dugi Rat
  11. Silvana Čudina, 21000 Split
  12. Ivana Plazibat, 10000 Zagreb
  13. Monika Čataković, 10090 Zagreb
  14. Ljubica Markovinović, 48000 Koprivnica
  15. Lora Stern Racan, 52100 Pula

 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

  1. Ksenija Bosna, 51221 Kostrena

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Tihana Franjević, 44010 Sisak
  2. Ivan Crnac, 35254 Bebrina
  3. Mate Filipović, 21315 Dugi Rat
  4. Dijana Kosalec, 44000 Sisak
  5. Stipe Pejković, 31220 Višnjevac
  6. Ankica Špelić, 47251 Bosiljevo
  7. Danijel Janković, 10000 Zagreb
  8. Anita Kulji, 49243 Oroslavje
  9. Mirna Poropat, 10000 Zagreb
  10. Petra Bura, 10090 Zagreb
  11. Josipa Grgantov, 21215 Kaštel Lukšić
  12. Ivo Matić, 35000 Slavonski Brod
  13. Jurica Petričević, 23000 Zadar
  14. Robert Cafuk, 42204 Varaždin Breg
  15. Dubravka Vidaković, 31000 Osijek
  16. Borna Vidaković, 31000 Osijek
  17. Jelena Matošević, 10000 Zagreb
  18. Jurica Smolić, 23206 Debeljak
  19. Milan Matić, 10290 Zaprešić
  20. Milovan Marušić, 10000 Zagreb
  21. Marijan Stilinović, 10000 Zagreb
  22. Martina Bistrović, 31500 Našice
  23. Gabriel Lonić, 23205 Bibinje
  24. Noa Jurić, 31500 Našice
  25. Adila Karavidović, 10040 Zagreb
  26. Dorotea Gavran, 35252 Sibinj
  27. Željko Panežić, 44000 Sisak
  28. Staša Šantl (kod Zrnić), 10000 Zagreb
  29. Radojka Jurina, 43240 Čazma
  30. Martina Čavić, 23244 Starigrad Paklenica
  31. Sandra Časni, 51329 Severin na Kupi
  32. Nina Ivančić, 52100 Pula
  33. Milorad Košutić, 48000 Koprivnica
  34. Šime Tomaš, 21322 Brela
  35. Karlo Jurić , 31500 Našice
  36. Josip Špehar, 32000 Vukovar
  37. Azra Jenjić, 21000 Split
  38. Marina Stojić, 31000 Osijek
  39. Ankica Moka, 31216 Hrastin
  40. Petra Kapeš, 42201 Beretinec

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Katica Volf, 33000 Korija
  2. Filip Lozić, 10000 Zagreb
  3. Krešimir Mirosavljević, 35107 Podvinje
  4. Mia Luka Križan Calko, 10360 Zagreb
  5. Zrinka Škara, 23000 Zadar
  6. Nikolina Katavić, 35211 Zadubravlje
  7. Marija Trulec, 43240 Čazma
  8. Lana Blaži, 42230 Ludbreg
  9. Predrag Maršić, 31300 Beli Manastir
  10. Ivica Batinić, 35252 Sibinj
  11. Marko Štefanec, 42230 Ludbreg
  12. Božidar Tot, 48000 Koprivnica
  13. Tihana Perković, 10370 Dugo Selo
  14. Vinko Udiljak, 21000 Split
  15. Alen Lapiš, 31214 Laslovo

 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

  1. Bruna Gracin, 10010 Zagreb

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Elena Jankaš, 40000 Čakovec
  2. Ljiljana Gašić, 21315 Dugi Rat
  3. Nikola Baša, 47282 Kamanje
  4. Anđela Opatić, 51000 Rijeka
  5. Dijana Pribetić, 51000 Rijeka
  6. Gordana Surać, 23000 Zadar
  7. Josip Šegić, 23000 Zadar
  8. Ivan Čular, 23000 Zadar
  9. Sanja Previšić, 10090 Zagreb-Susedgrad
  10. Marina Nogalo, 35000 Slavonski Brod
  11. Kristian Čirjak, 23000 Zadar
  12. Iva Balenović, 53000 Gospić
  13. Tea Mihalić, 42000 Varaždin
  14. Samir Haoui, 10297 Jakovlje
  15. Antonija Željezić, 42202 Trnovec
  16. Jelena Horvat, 10040 Zagreb-Dubrava
  17. Rajna Golubić, 10000 Zagreb
  18. Davor Andrić, 32281 Ivankovo
  19. Kristina Mladina, 21000 Split
  20. Sanja Mrša, 22000 Šibenik
  21. Barbara Blažinčić, 10452 Klinča Sela
  22. Tomislav Šušak, 31424 Punitovci
  23. Nikolina Jertec, 42206 Petrijanec
  24. Zvonko Bek, 31431 Čepin
  25. Dražen Injić, 51312 Brod Moravice
  26. Fran Blagojević, 52100 Pula
  27. Matej Špelić, 47251 Bosiljevo
  28. Tihomir Perković, 10370 Dugo Selo
  29. Alenka Petras, 43247 Narta
  30. Ana Mateša, 47251 Bosiljevo
  31. Martina Matijaščić, 10430 Samobor
  32. Iva Duspara Špalat, 35000 Slavonski Brod
  33. Ana Trojok, 10000 Zagreb
  34. Borna Milivoj Karanović, 23242 Posedarje

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Tamara Pečurica, 52470 Umag
  2. Luka Polšak Kukec, 10020 Zagreb-Novi Zagreb
  3. Roberta Hrovatin, 10000 Zagreb
  4. Tatjana Radić, 21222 Marina
  5. Martina Dodoja, 21410 Postira
  6. Tomislav Prlić, 21000 Split
  7. Nina Sitar, 40319 Belica
  8. Ninoslav Svilar, 10000 Zagreb
  9. Danijel Flis, 42240 Ivanec
  10. Svijetlana Špehar, 32000 Vukovar
  11. Irena Jakopović, 43226 Maglenča
  12. Vedrana Kralj, 23000 Zadar
  13. Sanja Marić, 51000 Rijeka
  14. Josip Šolčić, 10291 Brdovec
  15. Bjanka Braić, 21251 Žrnovnica

 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

  1. Jela Blažević, 32257 Drenovci

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Iskra Skaljer, 51000 Rijeka
  2. Blaženka Krković, 44000 Sisak
  3. Marija Čajko, 10000 Zagreb
  4. Kristina Polšak, 10020 Zagreb-Novi Zagreb
  5. Biljana Zdenčanović, 32000 Vukovar
  6. Maja Bernobić, 52100 Pula
  7. Tomislav Jurač Belošević, 10000 Zagreb
  8. Tibor Petrik, 32100 Vinkovci
  9. Martina Bašić, 23000 Zadar
  10. Davor Nemedan, 48000 Koprivnica
  11. Ivan Jovinac, 31550 Valpovo
  12. Lucija Radić, 21222 Marina
  13. Ljeposava Berić, 44330 Novska
  14. Jasna Biondić, 43293 Veliki Zdenci
  15. Karolina Klić, 48000 Koprivnica
  16. Melanija Golec, 48260 Križevci
  17. Anamarija Fištrović, 51242 Drivenik
  18. Matea Gašljević, 47286 Mahično
  19. Valentina Vlah, 40000 Čakovec
  20. Jela Blažević, 32257 Drenovci
  21. Darko Dolenec, 10000 Zagreb
  22. Nada Lourenço, 10347 Rakovec
  23. Martina Čukolin, 42232 Donji Martijanec
  24. Vanja Sokolović, 10000 Zagreb
  25. Ana Peran Skejić, 21216 Kaštel Stari
  26. Vedran Dujmović, 47000 Karlovac
  27. Ana Vučić, 22000 Šibenik
  28. Anđelka Troha, 48350 Đurđevac
  29. Maja Stojanov, 23211 Pakoštane
  30. Samanta Petruša, 49210 Zabok
  31. Nadia Dujmović, 33000 Virovitica
  32. Ivano Ares Zeko, 31417 Piškorevci
  33. Nevenka Požega, 47240 Slunj
  34. Igor Bek, 31431 Čepin
  35. Anica Erstić, 23000 Zadar
  36. Dubravka Matić, 10290 Zaprešić
  37. Lorena Belle, 51211 Matulji
  38. Mia Mumlek Bolković, 52100 Pula
  39. Edita Remeta, 51000 Rijeka
  40. Lucija Majstorović, 10361 Zagreb
  41. Pascale Kućan, 51216 Viškovo
  42. Neda Nožinić, 35400 Nova Gradiška
  43. Karolina Mačković, 51000 Rijeka
  44. Dunja Tomić, 10000 Zagreb
  45. Timea i Tisa Šepović, 10000 Zagreb
  46. Jasminka Matas, 31000 Osijek

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Antonio Bujan, 10000 Zagreb
  2. Stjepan Oborovečki, 10000 Zagreb
  3. Mihael Klišanić, 35252 Sibinj
  4. Kristina Gauta, 23263 Ždrelac
  5. Vesna Cubić, 21000 Split
  6. Sandra Jambriško, 21222 Marina
  7. Davor Obrubić, 10010 Zagreb
  8. Ivan Slobodnjak, 43000 Bjelovar
  9. Danijela Tolić, 42250 Lepoglava
  10. Martina Škaro Boboš, 21000 Split
  11. Karolina Prtenjača, 10000 Zagreb
  12. Kristina Vidović, 51512 Njivice
  13. Jasmina Šuperina, 51414 Ičići
  14. Jasmina Bešlić, 10450 Jastrebarsko
  15. Ružica Boca, 51221 Kostrena

 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:

  1. Rikard Topolovec, 49247 Zlatar Bistrica

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Zlatko Brbić, 10000 Zagreb
  2. Nikolina Katavić, 35211 Zadubravlje
  3. Nikolina Pleša, 51000 Rijeka
  4. Katica Mustapić, 10000 Zagreb
  5. Mateo Grah, 49210 Zabok
  6. Marija Raucher, 31000 Osijek
  7. Matko Gujčić, 31305 Gajić
  8. Tea Šerventić Diklić, 51000 Rijeka
  9. Marta Miloš, 10000 Zagreb
  10. Dijana Bunjko, 10370 Dugo Selo
  11. Domagoj Hrgarek, 42220 Novi Marof
  12. Tina Ujčić, 52215 Vodnjan
  13. Dominik Bistrović, 42205 Vidovec
  14. Stjepan Sabolić, 33406 Lukač
  15. Ante Erstić, 23000 Zadar
  16. Gordana Dželalija, 51000 Rijeka
  17. Aron Čunčić, 43500 Daruvar
  18. Mateo Mihaljević, 31513 Donja Motičina
  19. Leon Krizmanić, 43240 Čazma
  20. Željka Pavalić, 10341 Sveta Nedelja
  21. Ivo Tomašić, 10290 Zaprešić
  22. Amela Lekić, 10020 Novi Zagreb
  23. Ema Braovac, 21000 Split
  24. Sara Kodžoman, 21230 Sinj
  25. Milorad Košutić, 48000 Koprivnica
  26. Martina Škaro Boboš, 21000 Split
  27. Nevia Nožinić, 35400 Nova Gradiška
  28. Đuli Sinožić, 52445 Baderna
  29. Tomislav Frančić, 40000 Čakovec
  30. Martina Mikolčić, 33000 Virovitica
  31. Desanka Biruski, 10000 Zagreb
  32. Jakov Babić, 21315 Dugi Rat
  33. Maša Vulić, 32248 Ilača
  34. Luka Vilim Čengija, 10419 Vukovina
  35. Katarina Terzić, 35400 Nova Gradiška
  36. Ljiljana Ključar, 10000 Zagreb
  37. Tea Ležaić, 51000 Rijeka
  38. Emanuela Stolnik, 42209 Sračinec
  39. Adrian Juričić, 52100 Valtura
  40. Petra Majstorović, 10000 Zagreb

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Polina Golubeva, 21212 Kaštel Sućurac
  2. Ivanka Ploh, 42230 Ludbreg
  3. Igor Dubovički, 31000 Osijek
  4. Dubravka Jurik, 32255 Soljani
  5. Tin Ljubić, 49210 Zabok
  6. Josipa Smiljčić, 43290 Grubišno Polje
  7. Paula Violić, 10000 Zagreb
  8. Sanja Previšić, 10090 Zagreb-Susedgrad
  9. Martina Čuljak, 10360 Sesvete
  10. Mario Krešić, 10110 Zagreb
  11. Maja Medica, 51000 Rijeka
  12. Ankica Špelić, 47251 Bosiljevo
  13. Sanja Vranaričić, 31400 Đakovo
  14. Marina Mošnja, 52207 Barban
  15. Gordana Marić, 21000 Split

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojila je:

  1. Vanja Jagunić, 10000 Zagreb

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Brigita Volf Mlinarić, 33000 Korija
  2. Josepina Matković, 51550 Mali Lošinj
  3. Sanela Kraus, 43000 Bjelovar
  4. Marina Dumančić, 31000 Osijek
  5. Stjepan Međimorec, 40305 Nedelišće
  6. Mirjana Kovač, 40000 Čakovec
  7. Ankica Samardžija, 47240 Slunj
  8. Petra Mesić Araranković, 10010 Zagreb
  9. Milka Šuker, 10290 Zaprešić
  10. Ivana Kišić, 31000 Osijek
  11. Vesna Jelačić, 52100 Pula
  12. Stjepan Crnoja, 10000 Zagreb
  13. Manuela Tein, 10360 Sesvete
  14. Sanja Lacić, 10000 Zagreb
  15. Vlatka Biruški, 10000 Zagreb
  16. Tatjana Tutić, 10310 Ivanić Grad
  17. Rudi Jurlina, 10000 Zagreb
  18. Duško Vozila, 10430 Samobor
  19. Paula Brmalj, 51217 Klana
  20. Ana Cicarelli, 21000 Split
  21. Leona Fruk, 49925 Đurmanec
  22. Spomenka Krog, 10040 Zagreb
  23. Ljubica Krizmanić, 43240 Čazma
  24. Violeta Radić, 20000 Dubrovnik
  25. Petar Trulec, 43240 Čazma
  26. Jelena Mandić, 10430 Samobor
  27. Gabrijel Mihaljević, 31513 Donja Motičina
  28. Marina Buzjak, 10000 Zagreb
  29. Anja Kapeš, 42201 Beretinec
  30. Anita Šerventić, 51523 Baška
  31. Zoran Marić, 51000 Rijeka
  32. Antica Matijačić, 10410 Velika Gorica
  33. David Jurinčić, 51260 Crikvenica
  34. Petrica Modrič, 51000 Rijeka
  35. Martina Mećava, 10410 Velika Gorica
  36. Milan Karanović, 23242 Posedarje

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Viktorija Marshall, 21212 Kaštel Sućurac
  2. Ivana Balažinec Perkec, 33000 Virovitica
  3. Maja Međimorec, 40305 Nedelišće
  4. Danijela Andrić, 23000 Zadar
  5. Darko Samardžija, 47240 Slunj
  6. Dragica Ljubić, 49210 Zabok
  7. Dalibor Posavi, 42000 Varaždin
  8. Josipa Senjak, 35000 Slavonski Brod
  9. Gordana Martinić, 21000 Split
  10. Teo Mikuličić, 51217 Klana
  11. Željko Karačić, 10000 Zagreb
  12. Milan Ključar, 10000 Zagreb
  13. Lovre Katić, 10040 Zagreb
  14. Matea Ivanović, 23000 Zadar
  15. Laura Vidak, 21000 Split

 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:

  1. Tomislav Lončarić, 31540 Donji Miholjac

Malu Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Martina Oršulić, 33000 Virovitica
  2. Jasna Serdar, 43240 Čazma
  3. Dalibor Posavi, 42000 Varaždin
  4. Polina Golubeva, 21212 Kaštel Sućurac
  5. Irena Ploh, 42230 Ludbreg
  6. Nikolina Koprivnjak, 10000 Zagreb
  7. Ana Popović, 10000 Zagreb
  8. Ivanna Krpešić Blaženić, 51410 Opatija
  9. Katarina Lušičić, 51244 Grižane
  10. Kristina Šuperina, 51000 Rijeka
  11. Marina Kožinec, 10290 Zaprešić
  12. Anamari Mataija, 51253 Bribir
  13. Mario Cvitak, 47000 Karlovac
  14. Ivana Jadrić, 21217 Kaštel Novi
  15. Korina Luić, 47000 Karlovac
  16. Franjo Telebar, 48000 Koprivnica
  17. Ivan Kancelak, 48000 Koprivnica
  18. Tajana Zdenčanović, 32000 Vukovar
  19. Šime Vučković, 21217 Kaštel Štafilić
  20. Maja Zaočević, 34000 Požega
  21. Snježana Grgec, 10360 Sesvete
  22. Josipa Alilović, 32272 Cerna
  23. Marija Plećas, 33515 Orahovica
  24. Mirela Plećas, 33515 Orahovica
  25. Ivona Balenta, 42232 Martijanec
  26. Milan Balenović, 53000 Gospić
  27. Robert Pavić, 35250 Oriovac
  28. Martina Pavić, 35250 Oriovac
  29. Sanja Pintarić, 10290 Zaprešić
  30. Irena Paripović, 32270 Županja
  31. Luciana Luketin, 21000 Split
  32. Petra Plastić, 20000 Dubrovnik
  33. Marko Previšić, 10090 Zagreb-Susedgrad
  34. Ivana Medved, 47222 Cetingrad
  35. Olga Marinković, 21420 Bol
  36. Brankica Poznanović, 32227 Borovo
  37. Katarina Mikić, 33525 Sopje
  38. Petra Abramović, 44430 Hrvatska Kostajnica
  39. Melani Grahovec, 40000 Čakovec, Strahoninec
  40. Andrijana Foder, 42202 Trnovec Bartolovečki
  41. Tomica Mohač, 49221 Bedekovčina
  42. Nadica Bujan, 10000 Zagreb
  43. Martina Giba, 33000 Virovitica, Sveti Đurađ
  44. Ivan Kuterovac, 10090 Zagreb-Susedgrad

 

Veliku Kinderino plišanu igračku osvojili su:

  1. Kata Reškovac, 10000 Zagreb
  2. Marica Kozar, 10434 Strmec
  3. Loren Dešić, 51221 Kostrena
  4. Siniša Živoder, 33000 Virovitica
  5. Sanela Kraus, 43000 Bjelovar
  6. Štefica Glas, 49218 Pregrada
  7. Zdravko Sabolić, 33406 Lukač
  8. Robert Cafuk, 42204 Varaždin Breg
  9. Žana Plastić, 20000 Dubrovnik
  10. Dominik Lončarić, 10370 Dugo Selo
  11. Sanja Nikolić, 47240 Slunj
  12. Ivica Cvitak, 47000 Karlovac
  13. Anita Sučić, 10000 Zagreb
  14. Luka Tutić, 10310 Ivanić Grad
  15. Mihaela Babić, 10104 Zagreb

 

Kinder društvenu igru za cijelu obitelj osvojio je:

  1. Marijan Česi, 48000 Koprivnica

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali. Uživajte i dalje u neodoljivom Kinder okusu!